Your Cart is currently empty.

 наш cтатусSKYPE

 phone(056) 788-38-81

 vodafone(050) 320-91-96 

 ks(067) 627-66-93

 lifecell(063) 374-86-66

Інфоцентр Статті ДНІПРО, ПОПКОРН, КІНО! Як американський попкорн VOGEL завоював Україну

ДНІПРО, ПОПКОРН, КІНО! Як американський попкорн VOGEL завоював Україну

ГЛЯДАЧІ ДО КІНОТЕАТРІВ ПРИХОДЯТЬ РІЗНІ: ХТОСЬ ВІДДАЄ ПЕРЕВАГ У ДРАМАМ, ХТОСЬ КОМЕДІЯМ, ХТОСЬ БОЙОВИКАМ. АЛЕ БІЛЬШІСТЬ З НИХ ОБ'ЄДНУЄ
ПОПКОРН, ЯКИЙ СУПРОВОДЖУЄ ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМІВ. ЦЯ АМЕРИКАНСЬКА ТРАДИЦІЯ ВЖЕ МІЦНО ВВІЙШЛА В УКРАЇНСЬКЕ ЖИТТЯ, А ПРИСМАК ПОВІТРЯНОЇ
КУКУРУДЗИ НЕВІД’ЄМНО ПЕРЕПЛІТАЄТЬСЯ З ВРАЖЕННЯМ ВІД ФІЛЬМУ: В ІДЕАЛІ ЯКІСТЬ ТОГО Й ІНШОГО МАЄ БУТИ НАЙВИЩОЮ.

Компанія «Техніка Дніпро» розпочала свою діяльність 15 років тому й сьогодні обіймає понад 60 % ринку «кінотеатрального попкорну». Багато в чому завдяки дніпровцям Україна перебуває серед лідерів зі споживання американської повітряної кукурудзи в усій Європі. А в найближчих планах у «Техніки Дніпро» – не лише збереження позицій лідера на українському ринку, але й розвиток на інші країни. Успіхи українського бізнесу не залишилися поза увагою за океаном. На запрошення українських партнерів міжнародний менеджер з продажів провідного бренда попкорну Vogel Клаудіо Данус цього літа відвідав Україну, яка для компанії ConAgraFoodservice (власник бренда) з «невідомої крапки на мапі світу» перетворилася на солідного партнера зі значними обсягами поставок та великими перспективами. Розвиток кіноринку й ринку попкорну відбуваються паралельно. Зростання кінотеатральних мереж, відродження українського кіно та збільшення аудиторії кіноманів напряму впливає на продажі в кінотеатрах.
Олександр та Аліна Гончарови й Клаудіо Данус розповіли VGL сinema про те, як складалося американсько-українське партнерство, як попкорн Vogel завойовував Україну та як компанія «Техніка Дніпро» бачить себе в наступні 15 років.

 mg_0010

“Vogel - це зерно, яке не підводить”
ОЛЕКСАНДР ГОНЧАРОВ, співзасновник компанії «Техніка Дніпро»

 

ПРО ПЕРШІ КРОКИ НА РИНКУ
Усе починалося з малого: 15 років тому ми побачили потенціал розвитку ринку попкорну в нашій країні й вирішили спробувати власні сили, заснувавши компанію «Техніка Дніпро». Наші друзі володіли мережею кінотеатрів у Дніпрі, ми їм запропонували продукт і вони почали його купувати. Згодом про «справжній американський попкорн» дізнавались інші кінотеатри, і географія поставок по Україні значно розширилась. Зізнаюсь, що американські постачальники попкорну, компанія ConAgra BRANDS, тоді не сприймала нас надто серйозно, адже масштаби були дуже скромними. Уявіть: є компанії, які купують 100-200 контейнерів на рік, а у нас був лише один на рік. Для них ми були дрібним клієнтом із невідомої країни – доводилося навіть на мапі показувати, де саме ми продаємо їх продукт. Але розвиток кінобізнесу в Україні дав потужний поштовх: паралельно із зростанням кількості кінотеатрів пришвидшилося зростання й нашого бізнесу. Ми визначили напрямки розвитку, збільшили штат і поступово купували все більше попкорну. Особливо цей процес активізувався, коли кінотеатри стали масштабуватися й перетворюватися на мережі: затребуваність нашого продукту сильно зросла. Щоб відповідати на виклики ринку та повністю задовольняти вимоги клієнтів, у нас сьогодні працює декілька профільних напрямків, головним з яких є імпорт продукції. Є також транспортна компанія – власні автомобілі, які розвозять продукцію по всій Україні. Є сервісний підрозділ, який обслуговує все обладнання, яке ми постачаємо клієнтам. Постійно зростає відділ продажів. Окремою ланкою є виробнича компанія. З невеличкої фірми ми перетворилися на групу компаній, кожна з яких відповідає за конкретний напрям.
111

ПРО ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ
Від дня заснування компанії ми вирішили, що будемо завозити якісний продукт. Жодних сурогатів, замінників – лише натуральний попкорн вищого класу, вироблений у США з дотриманням усіх стандартів, який пройшов усі можливі проби та перевірки. І від самого початку роботи на ринку ми не припиняли пояснювати нашим клієнтам, що від якісного продукту вони лише виграють. Споживач сьогодні дуже вибагливий, чутливий до смакових характеристик: йому достатньо лише одного разу спробувати неякісний попкорн, щоб потім його вже не купувати у цьому кінотеатрі, лояльність буде втрачено безповоротно. Мене тішить, що клієнти нарешті це усвідомили. Особливо помітний злам був після 2014-го року: продавці зрозуміли, що на неякісній сировині втрачають покупця та прибуток, тож до нас стали уважніше прислухатися, а закупки справжнього попкорну високої якості збільшились.

ПРО ВИБІР ТМ VOGEL
Vogel ми обрали в результаті тестування. Коли починали працювати на ринку, закупили попкорн 10 різних компаній, протягом року його тестували, спостерігаючи, як він зберігається, як тримає вологість, як розкривається, які в нього смакові характеристики. За всіма цими параметрами лідером тестів став Vogel. Тож ми логічно вирішили, що він стане нашим флагманським продуктом, і ми не будемо витрачати сили на просування більш дешевих аналогів. За 15 років співпраці ми зросли від 1 контейнера до 40 на рік. Для нас ТМ Vogel – це гарантія стабільної якості. Без пафосу можу сказати, що це зерно, яке ніколи не підводить. Клієнти теж це усвідомили й ексклюзивно працюють лише з нами, не спокушаючись на інші дешевші пропозиції,
які існують на ринку.

 mg_0004

«У найближчі роки ми бачимо себе на європейському ринку»
АЛІНА ГОНЧАРОВА, директор з виробництва

 

ПРО ПЛАНИ НА НАСТУПНІ 15 РОКІВ
Головне досягнення за 15 років діяльності — це друге місце у Європі за імпортом найякіснішого зерна ТМ Vogel. І це не лише наша заслуга, але й наших клієнтів: такого результату можна досягти лише спільною роботою.
Наше завдання №1 на наступні роки — утримувати позиції лідера на українському ринку. Ми плануємо розвиток нових продуктів. Зокрема, розвиваємо напрямок виробництва карамелізованого попкорну, працюємо над збільшенням обсягів, покращенням, розширенням асортименту, варіантів упаковки та інших пропозицій для українського ринку. Я думаю, що компанія набуде ще більшого досвіду й розвине власні традиції, які ми зможемо передати нашим клієнтам, нашим улюбленим кінотеатрам. Ми й надалі будемо вкладати душу в роботу з нашими друзями й партнерами.
А ще ми серйозно готуємося до розвитку на інших територіях поза межами України. Я впевнена, що з якісною американською сировиною, яку нам постачають наші партнери, і з тією любов'ю, з якою українці вміють створювати продукти харчування, ми вже незабаром побачимо «Техніка Дніпро» як у європейських країнах, так і на світовому ринку.
У перспективі навіть не 15, а 5 найближчих років ми бачимо себе у Європі. Маючи великий досвід зовнішньоекономічної діяльності, насамперед у сфері імпорту, починаємо розвивати й експортний напрям. Передусім звертаємо увагу на найближчих сусідів – Молдову, Польщу... Уже співпрацюємо з Німеччиною, Італією. «Техніка Дніпро» – патріотична компанія, і ми підтверджуємо це проектами, у яких беремо участь. Підтримуючи український кінематограф, ми співпрацюємо з асоціацією «Дивись українське», пропонуємо спеціальне прем'єрне упакування продукції, яка продається в кінотеатрах, друкуємо стакани до прем'єр українських фільмів. Нам подобається українське кіно і дуже приємно відчувати свою причетність до його відродження.

«Україна посідає друге місце у Європі за постачанням
попкорну “Vogel”»
КЛАУДІО ДАНУС, international sales manager “ConAgraFoodservice”

 

ПРО АМЕРИКАНСЬКО-УКРАЇНСЬКЕ ПАРТНЕРСТВО
Усе розпочалося 15 років тому: українці шукали партнера – динамічного, з досвідом, – і вийшли на нас. Сьогодні можу констатувати, що знайомство наших компаній було знаковим і принесло користь обом сторонам. «Техніка Дніпро» дуже швидко розвинулися та масштабували бізнес, і сьогодні вони є вагомим партнером для нас.
Україна – дуже перспективний ринок, швидко розвивається, і ми зосереджуємо все більше уваги на ньому. Країни Північної Європи теж жваво розвиваються, але динаміка в Україні більш вражаюча: у масштабах всієї Європи Україна посідає друге місце за постачанням попкорну Vogel, поступаючись лише шведам. А у Східно-Європейському регіоні вона й узагалі перша за обсягами закупок. Я цьому дуже радий.
Я знаю, що «Техніка Дніпро» має амбіційні плани на майбутнє: у разі розвитку бізнесу поза межами України Олександр та Аліна можуть розраховувати на мою повну підтримку та розуміння.
Наша співпраця вже привела до надзвичайно успішного результату, і я сподіваюсь, що надалі справи підуть ще краще.
Це для мене перші відвідини в Україні. Займаючись міжнародним продажами у сфері food-бізнесу, я багато подорожував, але у країнах Східної Европи досі не був. В Україні, і в Одесі зокрема, мене вразила гостинність і привітність людей, унікальне поєднання старого й нового, а ще тут усе дуже демократично.

 mg_0535

100 РОКІВ АМЕРИКАНСЬКОЇ ІСТОРІЇ
ConAgraFoodservice – власник ТМ Vogel – один із підрозділів американської компанії ConAgraBRANDS. Компанія заснована в 1919 році в штаті Небраска шляхом об’єднання чотирьох зернових млинів та мала назву Небраські Консолідовані Млини (NCM). Із 1922 року штаб-квартира перебувала у м. Омаха, де і зараз розташовані виробничі потужності з переробки зерна кукурудзи ТМ Vogel. З розвитком компанія купувала різні виробництва в аграрній промисловості: м’ясне, потужності із виготовлення заморожених овочів, різних напівфабрикатів для ресторанного бізнесу, гарячого шоколаду, готового до вживання попкорну та багато іншого. В 1971 році Консолідовані Млини перетворились у «ConAgra», залишивши першу частину слова на пам'ять про попередню назву. У 2015-му компанія стає ConAgra BRANDS та об’єднує в собі підрозділи, що спеціалізуються на роботі з продуктами різних харчових груп, на продажах у США та на міжнародних ринках. Станом на 2017 рік річний прибуток компанії — $7827 млн, загальний капітал — $3,991 млрд.

 mg_0052

e-max.it: your social media marketing partner

Поделиться: