Your Cart is currently empty.

 наш cтатусSKYPE

 phone(056) 788-38-81

 vodafone(050) 320-91-96 

 ks(067) 627-66-93

 lifecell(063) 374-86-66

Товари POSматеріали

POSматеріалиSort by:
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Виставкова вітрина для сувенірної продукції, Україна

Виставкова вітрина для сувенірної продукції: пластикових стаканів і топерів та новинок продукції. Країна-виробник - Україна. Обладнана дверцятами із замком. Має 4 виставкові полиці для демонстрації товару, дзеркальне покриття основи, регульовані ніжки, світлодіодне підсвічування. Розмір полиці 500 * 500мм. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Стенд з оргскла для топерів, Україна

Стенд для топерів з оргскла. Країна-виробник - Україна. Обладнаний дверцятами із замком. Має 2 виставкові полиці для демонстрації товару. Розмір полиці 330 * 330мм. У комплекті зі стендом поставляється рекламна наклейка. Стенд призначений для розташування на барній стійці і розрахований на розміщення комбо-набору, пластикових стаканів для напою і топерів в рамках діючої акції. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Вивіска світлова POPCORN, Gold Medal

Вивіска світлова POPCORN. Виробник GoldMedal, США. Одна з найпоширеніших конструкцій, що застосовуються при рекламному оформленні. Цей вид реклами добре поширений, що пояснюється його високою ефективністю в поєднанні з низькою вартістю. Вони відмінно виглядають з усіх боків. Зображення, нанесені на них, добре читаються і запам'ятовуються. 
Product Details...


  • «« Start
  • « Prev
  • 1
  • Next »
  • End »»
Results 1 - 3 of 3


POS матеріали і аксесуари для торгівлі - це матеріали, що сприяють просуванню бренду або товару на місцях продажів, рекламно-інформаційні вироби, призначені для розміщення в фойє кінотеатру, місцях просування і проведення маркетингових акцій: стенди, підставки, плакати і постери, промостойки, упаковка і ін.

POS матеріали служать для додаткового залучення уваги і ефективного просування товарів.
Покупці, вивчаючи POS-матеріали, отримують інформацію про переваги продукції. Таким чином, за рахунок інформативності і здатності привертати увагу до товару, POS-матеріали стимулюють продажі. Уміло спланувавши рекламну кампанію, можна навіть при скромному бюджеті успішно просувати свій товар.

Ми пропонуємо Вам
- аксесуари, які дозволяють вигідно представити продукцію в місцях продажів.
- актуальні рішення для промо-акцій до фільмів і готові pos-матеріали, завдяки яким Ви зможете створити систему ефективної візуальної комунікації від товару до споживача.

Плакати та постери
Традиційними рекламоносіями для кінотеатрів є плакати і постери.
Вони виправдовують свою популярність завдяки поєднанню високої ефективності, зручності у використанні і невисокої вартості.
Для виготовлення використовується повнокольоровий широкоформатний друк на якісному щільному папері.
Плакати рекомендується розміщувати як всередині спеціальних рекламних конструкцій (лайтбоксів або планшетів), так і окремими елементами.

POS
Для демонстрації сувенірної продукції в натуральну величину і більш ефективної презентації товару призначені об'ємні рекламні носії.
Вони використовуються для просування іграшок, топерів, пластикових стаканів для попкорну і комбонаборів.
Найчастіше їх розміщують на передніх прилавках кінобар в прямій близькості до каси і потенційних покупців.

Виставкові стойки и дисплеи
Оригінальні об'ємні конструкції дають можливість наочно демонструвати сувенірну продукцію в натуральну величину, що активно привертає увагу відвідувачів кінотеатру.