Your Cart is currently empty.

 наш cтатусSKYPE

 phone(056) 788-38-81

 vodafone(050) 320-91-96 

 ks(067) 627-66-93

 lifecell(063) 374-86-66

Товари Попкорн Обладнання

ОбладнанняSort by:
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Вітрина для попкорну двосекційна з підігрівом, "Техніка Дніпро", Україна

Теплова вітрина для попкорну. На дві секції. Виробник - "Техніка Дніпро", Україна. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Попкорн апарат Econo 8 унцій, 2388EX, Gold Medal

Настільний апарат для попкорну. Виробник GoldMedal, США. Обладнаний спеціальним котлом E-ZKleen і теном для підігріву готової продукції. Каркас з нержавіючої сталі. Обʼєм котла - 8 унцій. Продуктивність до 4,48 кг/год (160 порцій по 28г). Разове завантаження - 224г. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Попкорн апарат Fun Pop, 8 унцій, 2408EX, Gold Medal

Настільний апарат для попкорну. Виробник GoldMedal, США. Обладнаний спеціальним котлом E-ZKleen і теном для підігріву готової продукції. Каркас з нержавіючої сталі. Обʼєм котла - 8 унцій. Продуктивність до 4.48 кг/год (160 порцій). Разове завантаження - 224 г. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Попкорн апарат PopMaxx 12 унцій, 2552EX, Gold Medal 222

Попкорн апарат настільний. Виробник GoldMedal, США. Каркас з нержавіючої сталі, котел з поверхнею з нержавіючої сталі, знімні панелі із загартованого скла і електронне управління нагріву. Обʼєм котла - 12 унцій. Продуктивність до 6.72 кг/год (240 порцій по 28г). Разове завантаження - 336г. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Попкорн апарат Discovery Front Counter 32 унції, 2563EX, Gold Medal

Попкорн апарат настільний. Виробник GoldMedal, США. Встановлюється на передню стійку бару. Каркас з нержавіючої сталі, котел зйомний, легко очищається, поверхня з нержавіючої сталі, зйомні панелі із загартованого скла. Функція електронного контролю нагріву котла. Обʼєм котла - 32 унції. Продуктивність до 18 кг / год (640 порцій по 28г). Разове завантаження - 896г. Апарат має світлодіодне підсвічування купола з логотипом, нижній підігрів готового попкорну, піддон для крихт, вбудовану систему вентиляції з фільтром. Фільтр має функцію жировловлювання. Можливість підключення насосу для автоматичної подачі олії. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Попкорн апарат Discovery Back Counter 32 унції, 2557EX, Gold Medal

Попкорн апарат настільний. Виробник GoldMedal, США. Встановлюється на задню стійку бару. Каркас з нержавіючої сталі, котел зйомний, легко очищується, поверхня з нержавіючої сталі, зйомні панелі із загартованого скла. Функція електронного контролю нагріву котла. Обʼєм котла - 32 унції. Продуктивність до 18 кг/год (640 порцій по 28г). Разове завантаження - 896г. Апарат має світлодіодне підсвічування купола з логотипом, нижній підігрів готового попкорну, піддон для крихт, вбудовану систему вентиляції з фільтром. Фільтр має функцію жировловлювання. Можливість підключення насосу для автоматичної подачі олії. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Попкорн апарат Cornado 48 унцій, 2258XES, Gold Medal

Попкорн апарат для промислового виробництва. Виробник GoldMedal, США. Оснащений електронним управлінням нагріву і системою автоматичної подачі розігрітої олії в котел (необхідний насос модель 2114EX). Обʼєм котла - 48 унцій. Продуктивність до 27 кг/год (965 порцій по 28г). Разове завантаження - 1344г. Апарат встановлюється на базу. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Попкорн апарат 8 унцій, 809GMK, Китай

Настільний апарат для попкорну. Виробник GMK, Китай. Обʼєм котла - 8 унцій. Разове завантаження - 224г. Продуктивність до 4,5 кг/год (160 порцій). Котел з антипригарним покриттям, каркас з нержавіючої сталі з покриттям червоного кольору, криша чорного кольору, підігрівач готової продукції в нижній частині, кольоровий напис POPCORN по периметру апарату у верхній частині. Вбудована вітрина для зберігання готової продукції. Апарат компактний, легкий в чищенні і економний. Чудово підходить для ресторанів, закусочних, кінотеатрів і вуличної торгівлі. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Попкорн апарат 8 унцій, 804GMK, Китай

Настільний апарат для попкорну. Виробник GMK, Китай. Обʼєм котла - 8 унцій. Разове завантаження - 224г. Продуктивність до 4,5 кг/год (160 порцій). Котел з антипригарним покриттям, каркас з нержавіючої сталі з покриттям коричневого кольору, підігрівач готової продукції в нижній частині, кольоровий напис POPCORN по периметру апарату у верхній частині. Апарат компактний, легкий в чищенні і економний. Чудово підходить для ресторанів, закусочних, кінотеатрів і вуличної торгівлі. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Попкорн апарат Macho Pop 16 унцій, 2554BCX, Gold Medal

Попкорн апарат настільний. Виробник GoldMedal, США. Встановлюється на задню стійку бару. Каркас з нержавіючої сталі, котел з поверхнею з нержавіючої сталі, зйомні панелі із загартованого скла і електронне управління нагріву. Обʼєм котла - 16 унцій. Продуктивність до 9 кг / ч (320 порцій по 28 г). Разове завантаження - 448г. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Попкорн апарат Macho Pop 16 унцій, 2554EX, Gold Medal

Попкорн апарат настільний. Виробник GoldMedal, США. Встановлюється на передню стійку бару. Каркас з нержавіючої сталі, котел з поверхнею з нержавіючої сталі, зйомні панелі із загартованого скла і електронне управління нагріву. Обʼєм котла - 16 унцій. Продуктивність до 9 кг / ч (320 порцій по 28 г). Разове завантаження - 448г. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Попкорн апарат Cornado 36 унцій, 2149XES, Gold Medal

Попкорн апарат для промислового виробництва. Виробник GoldMedal, США. Оснащений електронним управлінням нагріву і системою автоматичної подачі розігрітої олії в котел (необхідний насос модель 2114EX). Обʼєм котла - 36 унцій. Продуктивність до 20 кг/год (720 порцій по 28г). Разове завантаження - 1008г. Апарат обладнаний перемикачем сіль/цукор. Встановлюється на базу. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Попкорн апарат Econo 14, 14 унцій, 2121EX, Gold Medal

Попкорн апарат настільний. Виробник GoldMedal, США. Товстостінний котел з литого алюмінію, сріблясті матові анодовані стійки боксу, панелі із загартованого скла, червоний верх, кольорове гравірування "popcorn" на фронтальному склі, каркас з нержавіючої сталі і підігрівач для готової продукції в днищі апарату. Обʼєм котла - 14 унцій. Продуктивність до 7,8 кг/год (280 порцій по 28г). Разове завантаження - 392г. 
Product Details...

Average customer rating:
5 stars  Total votes: 2

Попкорн апарат TITAN, 6 унцій, 2551EX, Gold Medal

Настільний апарат для попкорну. Виробник GoldMedal, США. Обладнаний спеціальним котлом E-ZKleen і теном для підігріву готової продукції. Каркас з нержавіючої сталі. Обʼєм котла - 6 унцій. Продуктивність до 3,4 кг/год (120 порцій). Разове завантаження - 170 г. 
Product Details...


  • «« Start
  • « Prev
  • 1
  • Next »
  • End »»


Display #  
Results 1 - 14 of 14

Обладнання для приготування попкорну в Україні

Нескінченно можна дивитися на 3 речі: як горить вогонь, як ллється вода і як готується попкорн. ) Не варто дивуватися, приготування снеків в попкорн апараті - це видовище дійсно вражаюче і захоплююче. І вдвічі приємніше споглядати народження смачного і дуже-дуже ароматного снеку, якщо пластівці готуються в професійному обладнанні. Фірмові апарати для попкорну здатні перетворити процес кулінарії в справжню міні-виставу, найбільш пристосованими для цих цілей є «Поппери» з прозорим корпусом. Такий апарат для попкорну при розміщенні на барній стійці привертає увагу відвідувачів і суттєво сприяє зростанню продажів. Будь-який бажаючий може підійти до такого апарату і розглянути, як виходить ніжний, хрусткий, з дивовижним запахом снек.

Які апарати для приготування попкорну ми пропонуємо?

Увесь модельний ряд даного обладнання можна класифікувати за рівнем продуктивності на наступні категорії:

  • Малі апарати – продуктивність 4-8 унцій
  • Середні апарати - продуктивність 12-16 унцій
  • Великі апарати - продуктивність більше 20 унцій

1 унція дорівнює 28 грам. Найменший попкорн апарат з наявних у нас (продуктивність 6 унцій) має разове завантаження - 170 грам зерна. За один цикл (3-4 хвилини) такий апарат виробляє близько 6 маленьких стаканчиків снеку об'ємом 0,8 л. Протягом години можна зробити близько 20 циклів. Перевівши на готову продукцію, апарат для попкорну здатний приготувати близько 3,5 (кг) попкорну в годину (близько 120 порцій). Апарати продуктивністю від 6 до 12 унцій гарні для розміщення в парках, зонах відпочинку та невеликих магазинах. Але для обслуговування торгових точок з високим рівнем відвідуваності, наприклад, великого торгово-розважального центру і тим більше кінотеатру, де попкорн є основним ласощем, подібний рівень продуктивності виявляється недостатнім.

Для роботи concession-барів кінотеатрів необхідно задіяти апарати для попкорну з об'ємом котла більше 16 унцій і рівнем продуктивності понад 9 кг на годину.

При цьому попкорн апарати можна розміщувати як на барній стійці, де відвідувачі можуть спостерігати процес приготування улюбленого снека, так і в спеціально підготовлених для приготування підсобних приміщеннях. Для роботи за межами бару підбираються найбільш продуктивні апарати з об'ємом котла 48 унцій (продуктивністю до 27 кг/год), що не обладнуються прозорими кабінетами, а встановлюються на спеціальні столи. Розкриті зерна з котла апарату висипаються безпосередньо на стіл для охолодження, а потім переносяться в спеціальні вбудовані теплові вітрини, розташовані в concession-барах кінотеатрів. При правильній організації приготування і зберігання найпродуктивніші з наших апаратів з об'ємом котла 48 унцій (до 27 кг/год) здатні впоратися з будь-яким потоком відвідувачів.

Також попкорн апарати настільного типу з об'ємом котла більше 36 унцій (продуктивністю від 20 кг/год) використовуються для організації виробництва в промислових масштабах з подальшою упаковкою снека в індивідуальну тару.

На що потрібно звернути увагу при виборі попкорн апарату?

Окрім конструкції і продуктивності обладнання, зверніть увагу на матеріали, з яких виготовлений в першу чергу котел апарату, так як це найважливіша частина апарату, що складає більшу частину його вартості. Важливу роль будуть грати також матеріали корпусу апарату.

Дійсно якісні та продуктивні моделі використовують в своїй конструкції загартоване скло і нержавіючу сталь.

Кожен апарат для попкорну потрібно регулярно, день у день, з тижня на тиждень, з місяця в місяць, піддавати санітарно-гігієнічній обробці, тобто чищенню. Якщо обладнання створюється з «дешевих» матеріалів, то таку техніку завжди важко мити. А ось професійні апарати для попкорну найчастіше оснащуються антипригарним покриттям.

Також, обладнання розрізняється між собою за дизайнерським виконанням. Щоб Поппер якомога лаконічніше вписався в інтер'єр Вашого бару, має сенс вибирати попкорн апарат з нейтральним дизайном.

Ми пропонуємо апарати для попкорну двух брендів:

  • «Gold Medal» США
  • «GМ» Китай

Устаткування обох торгових марок відрізняється чудовими експлуатаційними характеристиками, і кожен попкорн апарат задовольняє своїми показниками продуктивності. Однак американські апарати Gold Medal більш надійні і довговічні, тому поряд з обладнанням для виносної торгівлі, ця компанія виробляє потужне обладнання для промислових виробництв (продуктивністю до 27кг/год).

Якщо у Вас виникли питання, зв'яжіться з нами, ми допоможе Вам зробити вибір найбільш вдалого варіанту попкорн апарату!