Your Cart is currently empty.

 наш cтатусSKYPE

 phone(056) 788-38-81

 vodafone(050) 320-91-96 

 ks(067) 627-66-93

 lifecell(063) 374-86-66

Товари Слаш

Слаш
Все для приготування слаш в Україні

Слаш - ексклюзивний десерт, який призначений для людей різної вікової категорії. Існує велика безліч рецептів солодкого слаш, а є і більш «дорослі» десерти, які готуються з використанням алкоголю або слабоалкогольних напоїв.

Що таке слаш?

Найближчим аналогом слаш є італійська граніта або американський смузі. Даний десерт готується як солодка сніжна маса. Страва являє собою прохолодний десерт на основі концентрованих фруктових сиропів, які при заморожуванні не перетворюються в суцільну брилу льоду, а кристалізуються у вигляді дрібних крижинок - сніжинок.

Слаш можна їсти маленькою ложечкою, але частіше його п'ють через широку трубочку. Для упаковки можна використовувати широкий стакан, але набагато ефектніше і зручніше, коли цей десерт сервірований в спеціальний високий і стійкий стакан, який щільно закривається кришкою, з широкою трубочкою.

Головним секретом популярності слаш є особлива консистенція, яка виходить завдяки інгридієнтам, які входять до його складу. Щоб домогтися заморозки на рівні дрібних кристаликів і отримати снігову масу, використовуються спеціальні сиропи з високим вмістом цукру. Крім сиропів, для приготування слаш можна використовувати також сухі суміші, які розводяться з водою.

При приготуванні слаш, на відміну від смузі, не використовуються ніякі жири. Даний десерт ніколи не готується на основі молочних продуктів. При його приготуванні важливо стежити за співвідношенням інгредієнтів і дотримуватися співвідношення сиропу або суміші і води. Для того, щоб апарат безперервно готував слаш потрібної консистенції необхідно дотримуватися співвідношення сиропу для слаш і води. Ці параметри, рецептуру і рекомендації надають виробники сиропів, сумішей і устаткування.

Як готується слаш?

Даний десерт готується в спеціальному обладнанні - Гранітори. Це самий простий, швидкий і ефективний спосіб приготування слаш. Крім цього обладнання можна використовувати фризер, який має додаткову функцію приготування десертів і охолодження напоїв.

Паралельно з основною сировиною - сиропами, слаш може готуватися з використанням соків, а також алкогольних напоїв. При цьому алкогольна складова додається безпосередньо в готовий десерт.

Слаш є смачним і низькокалорійним десертом, чудово освіжає і довго залишається холодним навіть у найспекотніший день. Так що, з огляду на простоту приготування, зручність експлуатації обладнання, слаш виявляється незамінним продуктом в меню будь-якого підприємства громадського харчування зон і місць відпочинку.