Your Cart is currently empty.

 наш cтатусSKYPE

 phone(056) 788-38-81

 vodafone(050) 320-91-96 

 ks(067) 627-66-93

 lifecell(063) 374-86-66

Товари Сирний попкорн

Сирний попкорнSort by:
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Вітрина для попкорну двосекційна з підігрівом, "Техніка Дніпро", Україна

Теплова вітрина для попкорну. На дві секції. Виробник - "Техніка Дніпро", Україна. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Готовий суперсирний WOW-попкорн, Україна, пачка, 80 г

Готовий суперсирний WOW-попкорн. Власне виробництво. Пачка 80 г. Ящик 18 пач 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Готовий WOW-попкорн зі смаком сіль Італьяно, Україна, пачка, 60 г

Готовий суперсирний WOW-попкорн. Власне виробництво. Пачка 60 г. Ящик 18 пач 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Попкорн суперсирний, пакет, 300 г

Пропонуємо суперсирний попкорн. Країна-виробник - Україна. Пакет - 300 г 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Коутер для сирного попкорну 2703, Gold Medal

Коутер - апарат для приготування сирного попкорну. Призначений для перемішування готового попкорну з сирними сумішами. Виробник GoldMedal, США. Гарантія на обладнання - 12 місяців. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Коутер для сирного попкорну 2347, Gold Medal

Коутер - апарат для приготування сирного попкорну. Призначений для перемішування готового попкорну з рідкими сирними сумішами. Виробник GoldMedal, США. Ємність для перемішування попкорну виконана з алюмінію. Продуктивність 18 л за 4 хвилини. Гарантія на обладнання - 12 місяців. 
Product Details...

Average customer rating:
5 stars  Total votes: 1

Зерно кукурудзи Caramel, Vogel

Зерно кукурудзи. Сорт Caramel. Виробник Conagra Snack Foods, ТМ Vogel, США. Розкривається у формі «кульки». Розширення 38. Характеризується високим ступенем міцності, що призводить до мінімального утворення крихт. Розкрите зерно – порожнє всередині, що робить його ніжнішим на смак та надає можливість рівномірно покрити зерно карамеллю в процесі карамелізації. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Смакова добавка «Сир», 1кг, Lucta S.A.

Смакова добавка «Сир». Виробник Lucta S.A., Іспанія. Для приготування солоного попкорну. Упаковка - пакет (1кг) і ящик (25 кг). 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Олія кокосова жовта з бета-каротином, TRADEKEY

Кокосова олія для попкорну жовта з бета-каротином. Виробник TRADEKEY, Малайзія. Упаковка - відро 22кг. Надає попкорну характерний горіховий смак та золотистий колір. 
Product Details...


  • «« Start
  • « Prev
  • 1
  • Next »
  • End »»


Display #  
Results 1 - 9 of 9

 

Все для приготування сирного попкорну в Україні

Коли мова заходить про попкорн для справжніх гурманів і знавців попкорну, то на думку спадає особливий вид - сирний попкорн. Це одна з небагатьох снекових закусок, яка володіє воістину унікальною ароматичною і смаковою гаммою. Як правило, для приготування сирної приправи використовується суха сирна добавка і розтоплене кокосове масло екстра-класу. Смакові властивості сирного попкорну складно переоцінити, це один з найбільш популярних різновидів попкорну серед усього спектру снекових закусок.

Як готується сирний попкорн?

За основу беруть всіма улюблений, смачний і ароматний попкорн. Для приготування найкраще підходять найбільші зерна. Можна використовувати як сорт зерна Premium «метелик» так і сорт Caramel «кулька». Однак сорт Caramel краще надалі обробляється сирною сумішшю і практично не ламається в процесі приготування. Перш за все, попкорн готується звичайним способом, в спеціальному апараті - «Попкорниця». Після того, як ми отримали потрібну кількість розкритого попкорну, його поміщають в коутер. Коутером називається спеціальний апарат, який виробляє сирний попкорн, тобто розкриті зерна покриваються попередньо приготованою сирною сумішшю - перемішуються, зокрема з сирною приправою і кокосовим маслом.

В якості сирної приправи використовуються вже готові сухі суміші - добавки. Подібна добавка - сирна суміш поставляється в фасованому вигляді: ящиках по 25 кг або пакетах по 1 кг.

Після того, як пластівці попкорну ретельно вкрилися і просочилися сиром, попкорн переноситься в теплову вітрину для зберігання і продажу.

Смак і аромат сирного попкорну по праву вважається легендарним в багатьох країнах. Пластівці розкритої кукурудзи і сир дуже вдало доповнюють один одного, перетворюючись в єдиний і цілісний продукт, який не має собі рівних серед найширшого спектру снеків.

Що ми пропонуємо?

Приготування сирного попкорну - справа нескладна, але відповідальна. Ми розуміємо всю важливість приготування даного різновиду повітряної закуски. Тому, пропонуємо до Вашої уваги професійне обладнання, високоякісні інгредієнти для її приготування і кращу упаковку для формування індивідуальних порцій:

  • Коутер для сирного попкорну
  • Зерно попкорна
  • Спеціальні сирні сумішші
  • Кокосова олія з бета-каротином
  • Упаковку для готового продукту – паперові стакани

Зверніть увагу на серію коутерів. Це обладнання може оснащуватися різною місткістю робочої чаші від 18 до 76л. Найбільшу популярність отримали коутери на 30 і 18 літрів. Процес приготування одного завантаження в подібному обладнанні відбувається досить швидко, сирний попкорн готується 4-5 хвилини. За запитом наші співробітники підберуть для Вас відповідний по продуктивності апарат, розрахують необхідну кількість сировини і упаковки для початку виробництва і продажу, допоможуть розрахувати собівартість готового продукту.

Звертайтеся, задавайте свої питання. Чекаємо ваших дзвінків!