Your Cart is currently empty.

 наш cтатусSKYPE

 phone(056) 788-38-81

 vodafone(050) 320-91-96 

 ks(067) 627-66-93

 lifecell(063) 374-86-66

Товари Карамелізований попкорн

Карамелізований попкорнSort by:
Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Готовий карамелізований попкорн з сіллю в упаковці, 1л

Готовий карамелізований попкорн з сіллю в упаковці. Об'єм порції - 1л. Упаковка - ящик (48шт). Карамелізований попкорн з сіллю виготовлено за особливою технологією із зерна сорту Caramel з додаванням солі та упаковано у спеціальну герметичну упаковку з прозорою кришкою. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Готовий попкорн з кокосовою стружкою в упаковці, 1л

Готовий попкорн з кокосовю стружкою в упаковці. Об'єм порції - 1л. Упаковка - ящик (48шт). Карамелізований попкорн з кокосовою стружкою виготовлено за особливою технологією із зерна сорту Caramel та упаковано у спеціальну герметичну упаковку з прозорою кришкою. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Готовий карамелізований попкорн з арахісом в упаковці, 1л

Готовий карамелізований попкорн з арахісом в упаковці. Об'єм порції - 1л. Упаковка - ящик (48шт). Карамелізований попкорн з арахісом виготовлено за особливою технологією із зерна сорту Caramel та упаковано у спеціальну герметичну упаковку з прозорою кришкою. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Відро пластикове "Карамелізований попкорн" з ручкою та кришкою, 1л, Україна

Відро пластикове "Карамелізований попкорн" з ручкою та кришкою. Країна-виробник Україна. Об'єм 32 унції (1л). Упаковка 1000 шт. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Готовий карамелізований попкорн "Дивись українське" зі смаком ірису та пряженого молока в упаковці, 1л

Готовий карамелізований попкорн зі смаком ірису та пряженого молока в упаковці. Об'єм порції - 1л. Упаковка - ящик (48шт). Карамелізований попкорн виготовлено за особливою технологією із зерна сорту Caramel та упаковано в спеціальну герметичну упаковку з прозорою кришкою. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Готовий карамелізований попкорн в упаковці фруктовий, 0,4л

Готовий карамелізований фруктовий попкорн в упаковці. Мікс 6 смаків (вишня, банан, полуниця, ожина, яблуко, черешня). Об'єм порції - 0.4л. Упаковка - ящик 24шт и 48шт. Карамелізований попкорн виготовлено за особливою технологією із зерна сорту Caramel та упакований у герметичну упаковку - прозорий пластиковий стакан, запаяний фольгою. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Готовий шоколадний карамелізований попкорн в упаковці, 0,4л

Готовий шоколадний карамелізований попкорн в упаковці. Об'єм порції - 0.4л. Упаковка - ящик 24шт и 48шт. Карамелізований попкорн виготовлено за особливою технологією із зерна сорту Caramel та упаковано в герметичну упаковку - прозорий пластиковий стакан, запаяний фольгою. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Готовий карамелізований попкорн в упаковці, 0.4л

Готовий карамелізований попкорн в упаковці. Об'єм порції - 0.4л. Упаковка - ящик 24шт и 48шт. Карамелізований попкорн виготовлено за особливою технологією із зерна сорту Caramel та упаковано в герметичну упаковку - прозорий пластиковий стакан, запаяний фольгою. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Готовий шоколадний карамелізований попкорн в упаковці, 1л

Готовий шоколадний карамелізований попкорн в упаковці. Об'єм порції - 1л. Упаковка - ящик (48шт). Країна-виробник Україна. Карамелізований попкорн виготовлено за особливою технологією із зерна сорту Caramel та упаковано у спеціальну герметичну упаковку з прозорою кришкою. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 1

Готовий карамелізований попкорн в упаковці фруктовий, 1л

Готовий карамелізований фруктовий попкорн в упаковці. Мікс 6 смаків (вишня, банан, полуниця, ожина, яблуко, черешня). Об'єм порції - 1л. Упаковка - ящик (48шт). Країна-виробник Україна. Карамелізований попкорн виготовлено за особливою технологією із зерна сорту Caramel та упаковано у спеціальну герметичну упаковку з прозорою кришкою. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Готовий карамелізований попкорн в упаковці, 1л

Готовий карамелізований попкорн в упаковці. Об'єм порції - 1л. Упаковка - ящик (48шт). Карамелізований попкорн виготовлено за особливою технологією із зерна сорту Caramel та упаковано у спеціальну герметичну упаковку з прозорою кришкою. 
Product Details...


  • «« Start
  • « Prev
  • 1
  • Next »
  • End »»


Display #  
Results 1 - 11 of 11

Продаж карамелізованого попкорну в Україні

Попкорн - це традиційно американський продукт, саме американські виробники задають тон в його якісних характеристиках. Наша компанія є ексклюзивним представником в Україні таких американських лидерів funfood-індустрії, як GOLD MEDAL, CONAGRA SNACK FOOD тощо.

Ми навчили готувати попкорн більшість кінотеатрів України, познайомили споживача з найпопулярнішими його видами та смаками, зокрема з карамелізованим попкорном. Зараз попкорн вийшов за поріг кінотеатрів, став улюбленим супутником різного дозвілля та продуктом, який легко впізнається на полках магазинів.

В 2015 році ми запустили власну лінію виробництва карамелізованого попкорну. Знаючи про попкорн усе, ми задаємо стандарт якості для українського ринку та пропонуємо попкорн таким, яким його задумали американці.

Що ми пропонуємо?

Процес карамелізації творить справжні дива з попкорном. Він перетворює класичні пластівці в гарні, блискучі солодкі кульки, які нагадують вишукані цукерки. Ми отримуємо супер популярний снек – карамелізований попкорн, перед яким неможливо встояти. Вид карамельного попкорну пробуджує апетит, аромат карамелі, шоколада або солодких фруктів приваблює спробувати солодощі.

Ми пропонуємо карамелізований попкорн трьох видів:

  • Класична карамель - лідер продажів, ідеально підходить для дитячої аудиторії, оскільки не містить жодного алергена та має найніжніший смак;
  • Шоколад - новинка 2016 року, насичений смак, карамелізуюча суміш на основі натурального какао-порошка;
  • Фруктовий мікс - яскравий мікс шести фруктових смаків в одному відерці – яблуко, банан, полуниця, вишня, ожина, чорна черешня.

Отже, ми пропонуємо вже повністю готовий до продажу попкорн. Він упакований у гарні, зручні відерця, що герметично закриваються, об'ємом 1л та стаканчики об'ємом 0,4л, запаяні фольгою.

Не використовуючи жодного з консервантів, окрім цукру, високої температури карамелі та герметичної упаковки, ми добиваємося строку зберігання 12 місяців, що дозволить впевненно реалізувати продукт на перших етапах, поки клієнти його впізнають та запам'ятають. В подальшому Вам не знадобиться турбуватися про строки реалізації: практика продажів показує стабільний приріст попиту та швидкість продажів партії.

Як створюється супер карамельний попкорн?

Готуються ці чудо-солодощі на дорогому професійному обладнанні. У виробництві використовується попкорн апарат та карамелізатор. Створюється карамелізований попкорн з відбірної першосортної сировини. Ми використовуємо найкращі зерна кукурудзи сорту Caramel, що відкривається «кулькою». Вибухає зерно у найкращій кокосовій олії, що дозволяє отримати пластівці найбільшого розміру та максимально розкрити потенціал смаку та аромату.

В карамелізаторі готується спеціальна суміш - вариться карамель. Після того, як карамель готова, до неї висипаються попередньо розкриті зерна попкорну, та перемешуються до повного покриття їх шаром солодкої маси. Так виходить дивовижна солодкість – карамелізований попкорн. Незвичайно ароматні і смачні, хрусткі пластівці висипаються на стіл для охоложення, остуджуються і фасуються в герметичну упаковку.

Використовуючи зерно найвищої якості, з кращими смаковими характеристиками сорти CARAMEL, карамелізуючі суміші, виготовлені спеціально для покриття ніжного і тендітного зерна, екологічно чисту малазійську кокосову олію і високотехнологічне американське обладнання, ми отримали не просто попкорн, а повітряні та хрусткі ласощі, які не залишать байдужим найвибагливішого гурмана.