Your Cart is currently empty.

 наш cтатусSKYPE

 phone(056) 788-38-81

 vodafone(050) 320-91-96 

 ks(067) 627-66-93

 lifecell(063) 374-86-66

ЗерноSort by:
Average customer rating:
5 stars  Total votes: 1

Зерно кукурудзи Caramel, Vogel

Зерно кукурудзи. Сорт Caramel. Виробник Conagra Snack Foods, ТМ Vogel, США. Розкривається у формі «кульки». Розширення 38. Характеризується високим ступенем міцності, що призводить до мінімального утворення крихт. Розкрите зерно – порожнє всередині, що робить його ніжнішим на смак та надає можливість рівномірно покрити зерно карамеллю в процесі карамелізації. 
Product Details...

Average customer rating:
0 stars  Total votes: 0

Зерно кукурудзи Premium, Vogel

Зерно кукурудзи. Сорт Premium. Виробник Vogel, США. Розкривається в формі «метелика». Розширення 50+. Відкрите зерно міцне, пластівці не ламаються, тому використовується також в промисловому виробництві готового попкорну. 
Product Details...


  • «« Start
  • « Prev
  • 1
  • Next »
  • End »»
Results 1 - 2 of 2

 

Кукурудза для попкорну

Приготування попкорну - це ціла культура і в ній є свої правила, секрети, традиції і особливості.
Щоб приготувати смачний попкорн, потрібно вибирати краще зерно для попкорна!
Про цей снек ми знаємо все і пропонуємо найкращу сировину для його приготування.
Наша компанія є ексклюзивним постачальником в Україні елітних сортів попкорну.
На цей час існує велика кількість сортів кукурудзи для приготування попкорна, які відрізняються один від одного за розміром зерна, масою і формою, яку одержують після розкриття.
Але при всьому різноманітті на українському і світовому ринку, найбільш стабільною і кращою сировиною для виробництва якісного продукту є американське і аргентинське зерно для попкорну.
Найважливішим показником якості зерна є ступінь розширення або розкриття. Це збільшення розміру зернятка при тепловій обробці. Чим вище цей показник, тим більше обсяг готової продукції і менше втрат.

За формою зерна після розкриття кукурудза для попкорну класифікується як:
сорт Premium
сорт Caramel

Кукурудза для попкорну сорт Premium при тепловій обробці розкривається в формі «метелика». Це найпопулярніший сорт зерна, оскільки він володіє найбільшим розкриттям. Використовується для приготування всіх видів попкорну солоного і солодкого, за винятком карамелізованого, і відмінно підходить для промислового виробництва фасованого снека.
Зерно кукурудзи попкорну сорт Caramel розкривається в формі красивої кулі, і ця форма ідеально підходить для нанесення на неї карамелі в процесі карамелізації. Воно відрізняється особливим ступенем міцності, тому його використання виключає ймовірність утворення великої кількості крихт. Таке зерно для попкорна використовується для всіх видів хрусткого снека, але при цьому є єдиним сортом зерна для приготування карамелізованого попкорну.

Вологість - ще одна важлива характеристика зерна. Ідеальним є показник в діапазоні від 13 до 14%. При виході за ці межі різко збільшується засміченість, знижується рівень розкриття та якість продукції. Цей показник і його збереження в основному залежать від передпродажної підготовки кукурудзи постачальником, від якості упаковки і умов зберігання.

Більше інформації про зерно для попкорна, його характеристики та виробників кращих сортів Ви знайдете на нашому сайті в розділі Інфо.

Як вибрати оптимальне зерно?

При виборі сировини, зверніть увагу на показник приросту обсягу. Якщо Ви плануєте використовувати попкорн в комерційних цілях, тобто для продажу, то краще всього вибрати кукурудзу з максимально високим % приросту обсягу. Звичайно, така кукурудза для попкорну буде коштувати дорожче, але ця різниця в ціні виявиться мізерною в порівнянні з тим, скільки ви отримаєте виручки від продажу додаткових 100-200 порцій.

У розділі товари нашого сайту представлена ​​краща кукурудза для попкорну, купити цей продукт можна з доставкою.

У попкорн, приготований з нашого зерна, можна закохатися буквально з першого снека!